خانه

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD.

نمایه شرکت

شرکت خدمات مدیریت سازمانی جاده ابریشم پکن ، محدود.هرگز توسعه فرآیندهای جدید ابتکاری را متوقف نمی کند ، به مشتریان و تامین کنندگان در حل مشکلات و همکاری با شرکا برای به حداکثر رساندن بهره وری و سود کمک می کند.برای دستیابی به این هدف ، ما به شدت در فن آوری سرمایه گذاری می کنیم ، مواد اولیه ما سازگار با محیط زیست است ، تجهیزات آزمایش ما پیشرفته هستند ، محصولات ما با ترکیب بهینه قیمت و عملکرد مشخص می شوند.اما مهمتر از همه ، کارمندان Silk Road بزرگترین سرمایه ما و یک مزیت اساسی برای مشتریان ما هستند.آنها کاملاً آموزش دیده ، متعهد و 100٪ متمرکز بر ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان ما هستند.
وعده جاده ابریشم این است که با کمک ماشین آلات و خدمات پردازش مواد غذایی با کیفیت برتر به مشتریان خود کمک کنیم تا جهان را به مکانی سالم تر ، تمیزتر و امن تر تبدیل کنیم.ما مفتخریم که با شما در میان می گذاریم که چگونه روح این وعده را زنده کرده و از نظرات و سوالات شما استقبال می کنیم.

 

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

در سال 2009 تاسیس شده است ، شرکت خدمات مدیریت راه ابریشم پکن ، LTD. در چین واقع شده است. این کارخانه با بیش از 400 پرسنل شاغل حدود 3000 درجه کار را پوشش می دهد. ما مرکز تحقیق و توسعه خود را داریم. محصولات اصلی عبارتند از دستگاه تراشه سازی سیب زمینی ، دستگاه اتوماتیک ساخت دونات ، دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات ، دستگاه ساخت نوار پروتئین ، خط تولید پوسته ذرت ، ماشین لباسشویی سبزیجات و غیره.

 

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD.
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD.
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

تعداد کارمندان : 400~500

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%